Witaj na stronach Akwalandia.pl

Na początek przedstawimy się, a następnie poinformujemy Cię jakie prezenty przygotowaliśmy dla nowych i stałych Klientów naszego sklepu!

Nasz sklep akwarystyczny to złamanie dotychczasowych schematów rządzących światem akwarystów. Wszyscy gwarantują niskie ceny ale my poszliśmy o cztery kroki do przodu:

 • gwarancja wyjątkowych cen – jeśli znalazłeś niższe ceny niż nasze produkty promocyjne napisz do nas, a na pewno znajdziemy rozwiązanie (sklep@akwalandia.pl)
 • niskie koszty dostawy – nasz sklep akwarystyczny oferuje minimalne koszty dostawy zakupionego towaru.
  Po pierwsze wszystkie zamówienia o wartości 300zł mają opcję darmowej dostawy (kupon: darmowadostawa), po drugie wszystkie zamówienia poniżej tej wartości dostarczamy bezpieczną przesyłką pocztową w cenie od 7zł lub błyskawiczną przesyłką kurierską w cenie od 21zł – jeśli jeszcze się wahasz sprawdź ile kosztuje dostawa w innych sklepach. Sprawdź szczegółowy cennik dostawy.
 • gwarancja eksperckiej wiedzy – zespół akwalandia.pl odpowiedzialny za kontakt z klientem to wykwalifikowana kadra pracowników, którzy przynajmniej od kilkunastu lat aktywnie interesują się akwarystyką. Znajomość ryb, roślin i warunków w jakich powinny być hodowane to nasza praca i pasja. W związku z tym jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz na e-mail sklep@akwalandia.pl, a błyskawicznie odpowiemy na Twoje pytania.

Przejdźmy do prezentów na start!

Co oferujemy dla nowych klientów?

 • 5% rabatu od cen podstawowych za zapis na newsletter, który możesz zrealizować na tej stronie – kliknij i zapisz się na darmowy newsletter naszego sklepu akwarystycznego.
 • paczkę z prezentami do pierwszego zamówienia, czyli pokarm dla ryb dostosowany do Twojego zbiornika. Wystarczy, że w polu “uwagi do zamówienia” wpiszesz, jakie ryby hodujesz w swoim akwarium.
 • jeśli chcesz założyć akwarium i masz jakiekolwiek pytania w tym temacie, konsultanci akwalandia.pl chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie Twoje wątpliwości – sklep@akwalandia.pl

Co oferujemy dla stałych klientów?

 • już po drugim zamówieniu ceny niższe o 10% od podstawowych!
 • dodatkowe upominki i akcje promocyjne dla klientów VIP (warunek zapis na newsletter)
 • pokarm na życzenie (przy zamówienia w polu komentarz do zamówienia należy wyrazić chęć otrzymania prezentu i podać jakie ryby zamieszkują zbiornik)
 • dostęp do darmowych próbek nowych produktów wchodzących na rynek

A przede wszystkim warto pamiętać, że akwalandia.pl to:

 • Sklep oferujący oryginalny towar bezpośrednio od producentów
 • Najbezpieczniejszy sklep akwarystyczny online – jeśli kiedykolwiek zdarzy się, że towar nie dotrze do klienta lub zostanie zniszczony w transporcie, pełne koszty transportu bierzemy na siebie i staramy się jeszcze bardziej by zadowolić każdego klienta.
 • Stała dostępność towarów ze statusem “Dostawa 24h”. Oznacza to, że w większości przypadków towar otrzymasz już na drugi dzień od zamówienia.
 • Partner dbający o zdrowie Twoich ryb i roślin, potrafimy zrealizować nawet nietypowe zamówienia – sprawdź nas sklep@akwalandia.pl
 • Wygodny i przyjazny system sklepu, łatwość nawigacji w naszym sklepie oraz minimum formalności przy składaniu zamówienia to atuty, które doceniają wszyscy klienci sklepu akwalandia.pl
 • Wiele form płatności – oferujemy zarówno płatności online, płatność przelewem, jak i płatność przy odbiorze towaru, wszystko bez dodatkowych kosztów.

Wysyłka

do 0.35 kg do 1 kg do 2 kg do 30 kg Przedmioty niestandardowe*
Poczta ekonomiczna 7 zł 9 zł 11 zł
Poczta priorytet 9 zł 11 zł 15 zł
Poczta Pobranie 17 zł 21 zł
Kurier 21 zł 21 zł 21 zł 21 zł 29 zł
Kurier Pobranie 21 zł + 2% kwoty pobrania 21 zł + 2% kwoty pobrania 21 zł + 2% kwoty pobrania 21 zł + 2% kwoty pobrania 29 zł + 2% kwoty pobrania

*Produkty niestandardowe to takie, które ze względu na swój kształt lub materiał wykonania wymagają oddzielnej wysyłki lub specjalistycznego opakowania, np. akwaria, świetlówki, szafki.

Podsumowując!

Jesteśmy dla Ciebie drogi Kliencie i zawsze służymy wsparciem i pomocą. Jeśli towar uległ uszkodzeniu w transporcie napisz lub zadzwoń, a otrzymasz kolejny na nasz koszt (warunkiem jest spisanie protokołu w obecności kuriera oraz zrobienia zdjęć), jeśli coś z naszej strony poszło nie tak, napisz lub zadzwoń, a z pewnością Ci to zrekompensujemy.

Prowadzimy działalność gospodarczą i odpowiadamy swoją twarzą i nazwiskiem za Twój komfort drogi Kliencie, dlatego kontaktuj się z nami zawsze kiedy tego potrzebujesz!

Serdecznie zapraszamy do współpracy
Zespół Akwalandia.pl

To jest wersja testowa sklepu - prosimy nie zamawiać. Produkty i ceny są jedynie elementem prezentacji przykładowego sklepu internetowego i nie stanowią oferty handlowej. Zamknij